Vyskočil Pilko Léhrl Havel

Chlada Šott

Branky : Šott,Chlada,Pokorný

Střídaní : 56 min Zadina za Stankoviče

64 min Farkaš za Vyskočila

Dále připraveni : Hadar

Chyběli -Mlejnek,Fiala,Michalína

Ve 22 kole zavítal Rumburk na hřišti do Soběchleb a po nedobrém prvním poločase i přes zlepšení hry ve druhém poločase podlehl a nezískal žádný bod !

Úvod zápasu nenaznačoval nějaký problém pro Rumburk ,který měl zpočátku více ze hry.Ale ve 13 min po malém důrazu hostující obrany na levé straně se parádně trefil domácí hráč do šibenice a Soběchleby vedli 1:0.Hned ve 14 min naopak zaspala pravá strana obrany hostů a domácí dávají na 2:0.V 15 min měl dobrou příležitost Vyskočil ,ale vystřelil slabě vedle.V 16 min po dobré akci Rumburka se hlavou prosadil Šott a snížil na 2:1.další gólovku mohl proměnit Chlada ,ale pomezní zdvihl nesmyslný ofsajd?To se ještě opakovalo 2x až 3 x za 1 poločas .Ve 32 min zbytečně ztratil míč Stankovič ,obrana nepokryla domácího útočníka ,který lehce lobem skóroval 3:1.

Do druhé půle nastoupil Rumburk s odhodláním něco ze zápasem ještě provést a domácí zatlačili na jejich půlku .Několik příležitostí několikrát opět nesmyslně zastavili rozhodčí ,po jasných penaltách volali dva zákroky na Chladu.Snížit se podařilo Chladovi v 57 min na 3:2.V 70 min vyrobil Rumburk velmi laciný gól domácích ,jdyž přišel lehce u postraní čáry o míč a stoper s brankářem se nedohodli a míč volně prošel na úplně volného hráče na malém vápně ! 4:2.V 74 min snížil Pokorný na 4:3 ,ale víc se již Rumburku nepodařilo.

Hodnocení :

Budu hodnotit jen naší hru ,na ostatní věci ve věci rozhodčích tam byla kompetentní osoba.

První poločas to byla z naší strany jedna velká bída ,obranná činnost mizerná .Ve druhém poločase jsme se znatelně zlepšili .Laciné chyby v obranné fázi v prvním ,ale i ve druhém poločase nám připravili nepříjemnou prohru.Někteří hráči nezvládají psychiku když hrají proti 14 a pak to má za následek zbytečné vyloučení a Ž.K.

Trenér : Rákosník J.